ERP Seçimi Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere doğru ERP seçimini yapmanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve kendi ERP seçim stratejinizi nasıl oluşturacağınızı anlatıyoruz. 

ERP Seçim Stratejisi Nasıl Olmalıdır?

ERP Seçimi özellikle yazılım dünyasına yabancı olanlar için çok kafa karıştıran bir durumdur. Bu kadar bilinmeyenin bulunduğu sektörde hangi erp yazılımını seçeceğiniz ya gözü kapalı bir kararlılık gerektirir ya da kendisinin de konuya yabancı olduğu sınırlı deneyimi olan kişilerden referans almayı gerektirir. Her hâlükârda sizin için en doğru seçimi yapmak neredeyse imkânsızdır. İşte bu yazımızda sizlere doğru ERP seçimi yapmanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve kendi ERP seçim stratejinizi nasıl oluşturacağınızı anlatıyoruz.
Bu yazımızda maddeler halinde nelerin dikkat edilecek unsurlar olduğunu ve bu unsurları kendinize göre nasıl derecelendireceğinizi anlatacağız. Sonraki yazılarımızda ise DİA, WorkcubeLogo, Netsis, SAP, Canias,  Eta, Micro,  gibi yazılımları bu sistematiğe göre beraber inceleyeceğiz. Her ne kadar DİA çözüm ortağı olsak da size olabildiğince objektif, bilimsel ve doğru sonuçlar sunacağız. 

DİA ERP Çözümlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız.

Hakkımızda
Çözümlerimiz 
Referanslarımız
İletişim

Biz Kimiz?

Bu web sitesi Mavvo Bilişim ve Bilgi Sistemleri Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. ne aittir. Resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.          

Mavvo firmalara ERP ve dijitalleşme konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Dia Kurumsal Yönetim Sistemleri A. Ş. Mavvo Bilişim ve Bilgi Sistemlerinin çözüm ortağıdır.

İletişime Geçin